Beatrix Ramosaj shfaqet me video joshëse nga plazhi

Beatrix Ramosaj shfaqet me video joshëse nga plazhi

Beatrix Ramosaj është një ndër këngëtaret më të talentuara dhe të dashura për publikun shqiptar dhe kosovar.

Ajo është shumë aktive në llogaritë e saj sociale duke ndarë me ndjekësit foto dhe video të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Ajo ka nisur sezonin veror në plazh dhe Beatrix ka disa ditë që po ndan me ndjekësit foto dhe video provokative në llogarinë e saj të Instagram-it.

Së fundmi, pasi ka publikuar disa foto të realizuara në orët e vona të natës, aty ku edhe shfaqet provokative e veshur me rroba të zeza shumë tërheqëse në plazh.

View this post on Instagram

Young mind, wild heart & free soul. ✨

A post shared by B E A T R I X (@beatrixramosaj) on