Bebe Rexha po përgatit ushqime shqiptare në karantinë

Bebe Rexha po përgatit ushqime shqiptare në karantinë

Bebe Rexha është emër i madh në skenën ndërkombëtare, si për tekst-shkruese ashtu edhe për këndim.

Por pasi pandemia ka pezulluar thuajse gjitha aktivitet muzikore, këngëtarja tani kohën po kalon në shtëpi dhe me ndjekësit po ndan momente nga karantina.

Ajo së fundmi ka publikuar një video ku shihet duke gatuar, dhe recetat e preferuara të saj janë ato të tryezës shqiptare.

Pas byrekut, Rexha tani po përgatit një gjellë me qepë një ushqim tradicional për familjet shqiptare.