Bebe Rexha sjellë glamurin e viteve të 70-ta në bashkëpunimin e ri

Bebe Rexha sjellë glamurin e viteve të 70-ta në bashkëpunimin e ri

Bebe Rexha është duke u përgatitur për publikimin e bashkëpunimit të saj të ri, “Baby I’m Jealous”, me krijuesen e hitit “Say So”, Doja Cat, njofton Insajderi.

Këngëtarja 31-vjeçare Bebe dhe 24-vjeçarja Doja u panë të mërkurën në skenë ndërsa ishin zbukuruar me kostume të frymëzuara nga epoka e viteve 70 gjatë xhirimeve të tyre për videoklip.

Baby I'm Jealous: Bebe Rexha, 31, and Doja Cat, 24, shoot the music video for their song Baby I'm Jealous in Los Angeles on Wednesday. The two singers donned 70s inspired wardrobe for the shoot, and the song will reportedly be the first single off of Bebe's upcoming 2021 album

Duke ecur drejt garderobës të tyre për një ndryshim veshjesh, artistet dukeshin të ngazëllyera që u iu rikthyen xhirimit e glamurit, në Los Angeles.

Stylized: The singer gave off major Saturday Night Fever vibes in a silver sequined jumpsuit, pairing the the look with fitting statement accessories for a retro ensemble

Xhirimet lejohen në Los Angeles për sa kohë që ekuipazhi dhe aktorët përdorin disa masa paraprake që sigurojnë që COVID-19 të mos përhapet, si puna në zona të ndryshme dhe përdorimi i stacioneve të larjes së duarve, si dhe testi i shpeshtë COVID-19.

Artistet nuk kanë dhënë ende një datë se kur do të lansohet bashkëpunimi i ri. /Insajderi.com

Biker babe: The five-foot-three singer wore a reworked Ed Hardy shirt as a minidress that had affixed safety pins and chains for an edgy look

Burimi: Daily Mail