fbpx

Bebe Rexha të premten do të performojë në Tiranë

Bebe Rexha të premten do të performojë në Tiranë

Këngëtarja me prejardhje shqiptare Bebe Rexha do të performoj të premten me 9 shtator, në Sheshin “Nënë Tereza” në Tiranë.

Në Tiranë ajo do të vije me platformën muzikore, Electronic Beats, ku përveç Bebe Rexhës, pjesë e kësaj mbrëmje do të jenë edhe DJ britanik Fatboy Slim dhe grupi Honne, lajmin e ka bërë të ditur faqja e Telecom Electronic Beats Festival Tirana, në faqen e tyre në Facebook.

[iframe id=”https://www.youtube.com/embed/I80pPKpQrDg” align=”center” mode=”normal” maxwidth=”680″]

Bebe Rexha do të performoj përherë të parë në Tiranë, ku do të këndoj hitet e saj “No broken hearts” apo “I can’t stop drinking about you”.

Ajo është edhe krijuese e shumë hiteve tjera, të artistëve botëror si Rihanna, Selena Gomez, Iggy Azalea, Nicky Jonas, e shumë të tjerë. /Insajderi.com