Befason Emina Cunmulaj – Ky është ndryshimi drastik i saj

Befason Emina Cunmulaj – Ky është ndryshimi drastik i saj

Emina Cunmulaj është një nga modelet më të pëlqyera në SHBA, shkruan lajmi.net

Me fotografinë e publikuar në llogarinë e saj në Instagram Cunmulaj ka befasuar të gjithë me ndryshimin që ajo ka bërë.

Në postimin me mbishkrim “Liria vjen në forma të ndryshme” modelja shfaqet me flokë të shkurtuara.

Ndryshe, Emina është e martuar me biznismenin Sam Nazarian dhe është nënë e dy fëmijëve.

 

View this post on Instagram

 

Freedom comes in different ways ? Thank you ✂️ @riawna @ninezeroone #shorthair

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj) on