Befason Enca, tregon të pasmet ‘bombastike’

Befason Enca, tregon të pasmet ‘bombastike’

Enca Haxhia është një nga këngëtaret e pëlqyera, kryesisht nga të rinjtë në tregun muzikor shqiptar.

Ajo gjithashtu është një nga emrat më të ndjekur në rrjetet sociale ku edhe është tejet aktive.

Shpesh, ajo publikon fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme, ndërsa nuk mungojnë edhe ato provokuese.

Ajo së fundmi ka publikuar foto të reja ku shfaqet me të brendshme. Në njërën nga fotot e publikuara shfaqet me një “arush” të cilin e ka futur në mes të këmbëve.

Në një foto të tjetër ajo tregon të pasmet e saj në të brendshme të kuqe.

Fotot kanë marrë komentet të shumta në Instagram, ku këngëtarja numëron jo pak por mbi 2 milionë ndjekës.