Befason këngëtarja e famshme, tregon sa të dashur i ka pasur gjatë tërë jetës

Befason këngëtarja e famshme, tregon sa të dashur i ka pasur gjatë tërë jetës

Ylli i muzikës pop ka deklaruar se edhe pse është diskutuar shumë për lidhjet e saja në të kaluarën, asaj nuk i kanë bërë përshtypje sepse ajo ka treguar gjithmonë të vërtetën.

“Nuk kam pasur shumë, e kam thënë vazhdimisht këtë”, tha Carey për Cosmopolitan.

“Unë kam qenë vetëm me pesë vetë në jetën time, kështu që unë jam disi e matur, e ndershme, krahasuar me shumicën e të tjerëve në industrinë muzikore”, shtoi ajo.

Këngëtarja me pesë çmime Grammy filloi lidhjen me bashkëshortin e saj të parë, Tommy Mottola, në vitin 1993, kur ajo ishte një njeri i panjohur në industri.

Një dekadë më vonë, ajo u lidh për herë të dytë me Nick Cannon, 38 vjeç, me të cilin ndan binjakët 8-vjeçarë Maroken dhe Monroe.

Carey është aktualisht me balerinin dhe koreografin Bryan Tananka, 36 vjeç, me të cilin ajo e filloi lidhjen pas ndarjes se saj nga miliarderi i Australian James Packer.