Belinda e ‘Xing me Ermalin’ shkon në Kanë, duket si një yll

Belinda e ‘Xing me Ermalin’ shkon në Kanë, duket si një yll

Velina e re e “Xing me Ermalin”, Belinda Dragoti, i është bashkuar emrave të njohur shqiptarë të cilët  kanë shkuar të ndjekin nga  afër Festivalin e Flimit në Kanë.

Velina është fotografuar brenda një limuzine , ndërsa fotom e ka publikuar në profiling e saj Instagram, duke marrë komplimente të shumta nga ndjekësit.

Ajo është shfaqur e veshur me një bust dhe fund të shkurtër të bardhë, teksa duket tepër joshëse në pozën  e publikuar.