“Bëni para dhe jo të dashur”, Loredana me mesazh të koduar, po për kë?

“Bëni para dhe jo të dashur”, Loredana me mesazh të koduar, po për kë?

Reperja e famshme shqiptare Loredana Zefi, vazhdon të marr vëmendje me postimet e saj në rrjetet sociale.

Krahas jetës profesionale, ajo përfolet edhe për jetë private pasi që ribashkimi dhe ndarja me Mozzik bëri bujë në mediat rozë.

Ndërsa pas saj, Loredana po vazhdonë në Instagram të bëjë postime të koduara, dhe së fundi ajo ka publikua personazhin nga “The Simpsons”, duke e shoqëruar me një mesazh.

“Bëni para dhe jo të dashur”, është mesazhi që ndau kësaj radhe reperja nga Ferizaji.

Kujtojmë që projekti i fundit i saj është bashkëpunimi me Mozzik si dhe shumë shpejtë ajo ka paralajmëruar lansimin e albumit të saj më të ri./Insajderi.com