Beniada: Para se të hyja në BBV shumë persona me thanë se nuk do t’ia dalë

Beniada: Para se të hyja në BBV shumë persona me thanë se nuk do t’ia dalë

Modelja dhe aktorja e njohur shqiptare, Beniada Nishani, ka qëndruar 136 ditë brenda shtëpisë së famshme “Big Brother” në Shqipëri.

Beniada përmes një postimi në Istagram ka shkruar se para së të nistë këtë aventurë shumë persona i kishin thënë që nuk do t’ia deltë.

Beniada në Big Brother

“E di çfarë bëra? “Dëgjova veten”. Këtë gjë duhet të bëjmë gjithmonë, t’i japim forcë dhe kurajo vetes dhe do t’ia dalim”, ka shkruar ajo.

Beniada ka qëndruar në shtëpi deri në natën e finales, ku ka thënë se tani e shoh se sa shumë e dashurojnë, sa shumë e mbështesin dhe së e kupton sa mirë ka bërë që është bëra pjesë e “Big Brother”.

Beniada së bashku me Ilirin, Donaldin dhe Einxhel kanë qenë katër finalistët e “Big Brother” për këtë edicion.

Ku çmimin kryesor e ka fituar Iliri. /Insajderi.com

Postimi i Beniadës