Beyonce dhe Eminem sjellin bashkëpunimin për herë të parë (VIDEO)

Beyonce dhe Eminem sjellin bashkëpunimin për herë të parë (VIDEO)

Të dy janë të famshëm dhe kanë shumë adhurues rreth vetes, transmeton Klan Kosova.

Mirëpo për herë të parë këngëtarja e njohur, Beyonce dhe reperi Eminem kanë vendosur që të sjellin një bashkëpunim me titull “Walk on water”.

Teksti është shkruar nga duararta “Skylar Gray” dhe menjëherë “Walk On Water” është bërë kënga më në trend në Youtube.