Beyonce nuk lejon t’i bëhen fotografi në memorialin e Kobe Bryant

Beyonce nuk lejon t’i bëhen fotografi në memorialin e Kobe Bryant

Mijëra njerëz u mblodhën në Staples Center për të nderuar yllin e NBA-së dhe vajzën e tij 13-vjeçare, Gianna që humbën jetë tragjikisht në një aksident me helikopter më 26 janar.

Beyonce Knowles nisi eventin për Kobe dhe Giannan duke interpretuar këngën e preferuar të Kobe “XO” dhe më pas “HALO”

Ishte kaq fyese për familjen e Kobe dhe fansat, Beyonce po kontrollon aq shumë imazhin e saj. Zakonisht lejon të publikohen vetëm imazhe të përzgjedhura nga ajo, kështu që asnjë fotografi nuk u lejua ti bëhej asaj në memorialin e Kobe.