Bleona me deklaratë shokuese: Paratë nuk mund të blejnë lumturinë, por më mirë të qash në Mercedes

Bleona me deklaratë shokuese: Paratë nuk mund të blejnë lumturinë, por më mirë të qash në Mercedes

Bleona Qereti është goxha aktive në rrjetet sociale.

Por, përveç muzikës de imazheve që sjell, ajo herë pas here motivon adhuruesit me shprehje të ndryshme.

 

Të njëjtën gjë e ka bërë ajo edhe në një postim të radhës teksa ua ka përkujtuar fansave 5 rregullat e jetës.

 

“Falni armikun, por mbani mend emrin e atij bastardi.

2 Paratë nuk mund të blejnë lumturi, por është më e rehatshme të qash në një Mercedes sesa me një Biçikletë.

3 Ndihmoni dikë kur janë në telashe dhe do t’ju kujtojnë kur të keni përsëri probleme.

4 Sarkazma sepse të qëllosh njerëzit është e paligjshme.

5 Alkooli nuk zgjidh asnjë problem por përsëri, as qumësht nuk e bën këtë”, ka shkruar Bleona.

Kujtojmë që “Haters” që projekti i saj i fundit i publikuar edhe me videoklip.

 

Rrugëtimi i filmit “Një tregim Prishtine”