Bleona Qereti dhe Richard Grenell takohen – ‘ti je super yll’, ‘jo, ti je super yll’

Bleona Qereti dhe Richard Grenell takohen – ‘ti je super yll’, ‘jo, ti je super yll’

Këngëtarja Bleona Qereti dhe të tjerë ishin mbledhur në Detroit, për të pritur të dërguarin special të Donald Trump, me detyrë për të ndërmjetësuar dialogun Kosovë-Serbi, njofton Insajderi.

Grenell u takua me komitetin e biznesmenëve dhe liderëve fetarë shqiptarë në ShBA, ku thotë se një gjë u qartësua: “Shqiptaro-amerikanët po votojnë për Donald Trump”.

Prezenca e Bleonës në mbledhje konfirmon se vota e saj po shkon për kandidatin republikan.

Richard Grenell, publikoi në llogarinë e tij në Instagram një fotografi me këngëtaren duke e quajtur një super yll ndërkombëtar.

 

View this post on Instagram

 

With @bleona, the international superstar, in Detroit. Let’s go @realdonaldtrump!

A post shared by richardgrenell (@richardgrenell) on

Ndërkaq, edhe Qereti publikoi të njëjtën fotografi në llogarinë e saj në Instagram, duke shkruar, “Me super yllin, koka vetë”. /Insajderi.com

 

View this post on Instagram

 

With the #superstar itself 🤩@richardgrenell #Bleona #richardgrenell #trump2020

A post shared by Bleona (@bleona) on