Bleona Qerreti reagon pasi Instagram i heq pëlqimet

Bleona Qerreti reagon pasi Instagram i heq pëlqimet

Artistja shqiptare me famë botërore, Bleona Qerreti, e cila aktualisht po jeton në Amerikë, ka thënë se nuk e ka ditur se Instagram me update’in e ka hequr opsionin Like. 

Pasi mori lajmin ajo ka reaguar me entuziazëm duke thënë “That’s amazing and fantastic” – “Kjo është mahnitëse dhe fantastike”.

Bleona e ka quajtur si gjëja më e mirë në botë sepse shumë artiste në Instagram hedhin postime në Instagram pa asnjë lajm apo të re dhe marrin vëmendjen e publikut në bazë të pëlqimeve.

Ndër të tjerash ajo ka folur edhe për “dashurinë” e jetës së saj.

“Qeni Jonny, është dashuria e jetës simë”, ka shtuar Bleona.