Blero i kthehet muzikës, bashkëpunim me këngëtarin e dashur për publikun

Blero i kthehet muzikës, bashkëpunim me këngëtarin e dashur për publikun

Pas martesës Blero është duke punuar për një projekt të rëndësishëm muzikor.
Nëpërmjet një postimi në Instastory këngëtari i njohur ka treguar se së shpejti do të sjellë këngë me Sabri Fejzullahun.

“Blero ft. Sabri Fejzullahu”- shkruan këngëtari në foto pa zbuluar më tepër detaje lidhur me projektin e ri.

Kujtojmë se Blero e ka shprehur gjithmonë dëshiron për këtë bashkëpunim dhe më në fund erdhi dita.
Sabri Fejzullahu këndoi disa këngë në dasmën e shumëpërfolur të Bleros dhe këngëtari u duk se u emocionua shumë.