‘’Bluzat i ke te unë..’’Jasmina i drejtohet Andit publikisht me një video

‘’Bluzat i ke te unë..’’Jasmina i drejtohet Andit publikisht me një video

Ish-konkurrentët, Jasmina Kadriu dhe Andi Artani ishin padyshim çifti më simpatik i publikut.

Ata kishin ulje ngritje gjatë emisionit dhe ndarja e tyre ndodhi pas daljes nga emisioni.

Ish-qifti nuk kanë pasur raporte të mira pas ndarjes dhe nuk janë deklaruar.

Së fundi, Jasmina ka thyer heshtjen duke iu drejtuar me një video publike Andit.

Video u publikua nga emisioni i mëngjesit në T7, ku i ka bërë thirrje Andit që të mos mbajë më mëri dhe të lërë pas çdo lloj situate.

Por ajo që habiti më së shumti ishte fundi i videos ku Jasmina zbuloi se mban ende disa bluza të Andit.

A është kjo një thirrje për një bashkim dhe si do të reagojë Andi pas kësaj video mbetet të shihet./Insajderi.com