Brad Pitt dhe Nicole Poturalski janë ndarë pas 3 muajsh romance të stuhishme

Brad Pitt dhe Nicole Poturalski janë ndarë pas 3 muajsh romance të stuhishme

Brad Pitt është përsëri beqar pas ndarjes nga modelja Nicole Poturalski.

Page Six raporton se çifti kanë ndarë rrugët e tyre pas një romance të stuhishme tre-mujore.

Një burim tha: “Asnjëherë nuk ishte aq serioze sa ishte portretizuar në media.”

Burimi tha se romanca është “krejtësisht e përfunduar” dhe se kishte pak kohë që ata ishin ndarë.

Uebfaqja konfirmoi se dyshja po datonin që në gusht, kur 56-vjeçari Brad dhe 27-vjeçarja Nicole u panë duke u drejtuar në vilën franceze që ndan me ish-Angelina Jolie.

Në fillim të këtij muaji, Nicole ishte kundërpërgjigjur ngacmuesve në internet të cilët kritikuan romancën e saj me yllin e Hollivudit./Insajderi.com

Burimi: Mirror