Brad Pitt shihet duke flirtuar me aktoren e njohur

Brad Pitt shihet duke flirtuar me aktoren e njohur

Aktori i njohur, Brad Pitt, është parë duke flirtuar në prapaskenën e Academy Awards, me këngëtaren 36 vjeçare, Andra Day.

Siç raportohet, interesimi i Pitt për yllin vjen në mes të fitores së tij të fundit në betejën e tij të vazhdueshme të kujdestarisë me ish-gruan, Angelina Jolie, me të cilën ai fitoi kujdestarinë e përbashkët.

Ai thuhet se ra nën magjinë e Andra Day pasi e pa atë në qarkun e ndarjes së çmimeve që çoi në ceremoninë e vogël në Los Angeles, Union Station, ku ata dyshohet se u larguan nga vështrimi i kamerës.

“Ata po flirtonin në prapaskenë dhe besohet se kanë shkëmbyer kontaktet,’ vazhdoi personi i brendshëm.

“Mund të jetë thjesht profesional, por disa nga miqtë e Brad kanë folur për atë çift të shkëlqyeshëm që do të bënin”. /Insajderi.com