Brenda 50 vjetorit ekstravagant të Jennifer Lopez [VIDEO]

Brenda 50 vjetorit ekstravagant të Jennifer Lopez [VIDEO]

Këngëtarja Jennifer Lopez ka festuar 50 vjetorin e saj të lindjes, së bashku me të fejuarin e saj dhe 250 të ftuar, në një festë private, në Miami.

Jennifer dukej e mrekullueshme në çdo detaj duke festuar së bashku me të ftuarit, ku sigurisht nuk mungonin dhe shumë figura të njohura, si Dj Khaled dhe Ashanti, të cilët kënduan së bashku në këtë ditë të rëndësishme për këngëtaren.

Ajo ishte e shoqëruar nga i fejuari i saj Alex Rodriguez, i cili e surprizoi me një makinë, Porsche GT3 të vitit 2019.

Festa përfshinte një darkë të kuruar në detaje, e plotësuar me lule orkide në mes të tavolinave, dhe një tortë e stërmadhe.