Brenda ambientit të magjishëm në shtëpinë e Cardi B

Brenda ambientit të magjishëm në shtëpinë e Cardi B

Carbi B po feston Krishtlindjen, dhe shtëpia e saj është dekoruar në mënyrë që i përshtatet personalitetit të saj – gjithnjë shumë ekstra.

Reperja shndërroi shtëpinë e saj në një vend të përrallor plot me pemë, drita dhe dhurata, e gjithë këto i prezantoi në llogarinë e saj në Instagram, njofton Insajderi.

“Nuk mund të besoj se kjo është shtëpia ime. Jam krenare për ne”, shkroi ajo në përshkrimin e postimit të saj. Aty mund të shihet dhoma e saj e ndejës e dekoruar me shumë pemë ndriçuese dhe kolona të zbukuruara me kurora lulesh.

Më poshtë mund të shihni postimet e reperes në llogarinë e saj në Instagram. /Insajderi.com

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Cardi B (@iamcardib)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by OFFSET (@offsetyrn)