Brenda festës së ditëlindjes jubilare të Adelina Tahirit – dhe surpriza përplot diamante

Brenda festës së ditëlindjes jubilare të Adelina Tahirit – dhe surpriza përplot diamante

Adelina Tahiri sot festoi 30-vjetorin dhe bashkëshorti i saj, biznesmeni maqedon Serjoza Markov e befasoi atë edhe këtë vit me një festë në shtëpi, njofton Insajderi.

E veshur me pizhamet ikonike të “Victoria’s Secret”, Adelina Tahiri hyri në dhomën e ndejës e cila ishte e zbukuar në cdo detaj për festën.

Teksa ajo po pozonte për kamerën me një buzëqeshje të madhe në fytyrë, një nga tullumbacet që plasi e frikësoi.

 

Dhe në përfundim, kapaku i kësaj feste të menduar në cdo detaj ishte edhe dhurata për vajzën e ditëlindjes – një orë “Rolex” përplot diamante. /Insajderi.com