Brenda festës së mirëpritjes në shtëpi të së voglës Bota Gjikolli

Brenda festës së mirëpritjes në shtëpi të së voglës Bota Gjikolli

Më 3 mars, Gjiko dhe Elita u bënë prindër për herë të dytë. Në jetë erdhi një vajzë e shëndetshme, njofton Insajderi.

Ashtu siç Elita kishte deklaruar më herët, emri i vogëlushes është shumë i veçantë – Bota Gjikolli.

Lajmin se Bota erdhi në jetë, e konfirmuan vetë prindërit, me postime në llogaritë e tyre përkatëse në rrjete sociale.

Sakaq, vogëlushja dhe e ëma janë kthyer në shtëpi, kur po i priste  një befasi e këndshme. Ambienti ishte dekoruar me plot tullumbace, ëmbëlsira dhe një tortë.

“Bota ime”, shkruan Elita duke ndarë edhe disa fotografi nga ambienti i bukur.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi)

Pasi mbushi një ditë jetë, Bota, është pajisur me llogarinë e saj në Instagram, që natyrisht menaxhohet nga prindërit.

Postimi i parë në llogarinë e saj, është një fotografi e dorës së saj të vogël që mbahet nga ajo e mamasë dhe babait.

Në dy orët e para të aktivizimit të llogarisë së saj ajo ka grumbulluar mbi tre mijë ndjekës. Ndërkohë në listën e personave që ndjek janë mami, babai dhe vëllai i saj i madh, Zëri. /Insajderi.com