Brenda garderobës gjigante të Afërdita Dreshaj

Brenda garderobës gjigante të Afërdita Dreshaj

Në mars të këtij viti , modelja e njohur Aferdita  Dreshaj dhe partneri  i saj , Jakub Kindl, blenë një shtëpi të re në Michigan  të SHBA-ve, ku Afërdita  ka një pjesë të  familjes së saj.

Ajo shpesh është komentuar për jetën e saj luksoze me të cilën bënë e me një stil të veshjes të markave të ndryshme. Së fundmi, ajo ka prezantuar vetëm një pjesë  të rrobave të saj.

Ajo ka fotografuar një dhomë të madhe plotë dritë, në anët e së cilës ndodheshin  dollape gjigantë plot   më rroba  e  këpucë të renditura me rregull, siç mund ta shihni në foton e  mëposhtme.