"Për'puthen" drejt fundit, por konkurrentet janë duke mos e pritur ceremoninë e mbylljes dhe po largohen.

" />

Brenda “Për’puthen” por nuk e gjeti fatin, largohet konkurentja

Brenda “Për’puthen” por nuk e gjeti fatin, largohet konkurentja

“Për’puthen” drejt fundit, por konkurrentet janë duke mos e pritur ceremoninë e mbylljes dhe po largohen.

Bukuroshja së fundi ka hedhur një InstaStory, ku ka sqaruar se i ka dhënë fund rrugëtimit të saj në program.

“Mendoj se e meritoni nje shpjegim per mungesën time në studio. Po, është e vërtet. Nuk jam më pjesë e ‘Për’puthen’. Shumë shpejt do të vij me një video që shpjegoj gjithcka… Deri atëhere, ju falënderoj për cdo mbështetje që më keni dhënë në këtë rrugtim sa të gjatë aq edhe të vështirë. Ju dua pafund dhe sigurisht një falënderim i vecante shkon për shqipet e Kosovës dhe Diaspores që gjithmonë kanë qenë mbështetja ime, edhe kur isha më e gjykuara”, ka shkruar ajo. /Insajderi.com