Brenda shtëpisë ku familja Kardashian po kalojnë pushimet e fund vitit

Brenda shtëpisë ku familja Kardashian po kalojnë pushimet e fund vitit

Gratë Kardashian-Jenner dokumentuan gjerësisht në mediat sociale pushimet e tyre me dëborë në Liqenin Tahoe në këtë javë, në një pronë që përfshin gjashtë hektarë, shkruan Daily Mail, transmeton Insajderi.

Ndërsa familja e famshme filmonte sezonin e fundit të shfaqjes së tyre në një shtëpi 1,579 metra katrorë për 6,000 dollarë në natë, yjet shijuan pamje mahnitëse të liqenit.

Midis andëtarëve të familjes ishin të pranishëm Kim,Kourtney, dhe Khloé Kardashian, plus motrat më të vogla Kendall dhe Kylie Jenner, bashkë me mamanë e tyre, Kris Jenner.

Më poshtë ju sjellim disa nga pamjet më të bukura brenda shtëpisë dhe pronës. /Insajderi.com