Brenda shtëpisë luksoze të Demi Lovato-s

Brenda shtëpisë luksoze të Demi Lovato-s

Demi Lovato dhe i fejuari i saj Max Ehrich janë zhvendosur në një rezidencë të re në Los Angelos me 7 milionë dollarë, njofton Insajderi.

Shtëpia e mrekullueshme Studio City përmban gjashtë dhoma gjumi, një teatër në shtëpi dhe një ashensor.

Demi Lovato and her fiancé Max Ehrich have moved into a new $7M LA mansion

Demi tani po banon në një shtëpi prej 8,5000 metra katrorë, sipas Realtor.com, e cila përfshin gjashtë dhoma gjumi dhe nëntë banjo.

Më poshtë mund të ‘shëtiteni’ brenda shtëpisë që po ndajnë të fejuarit. /Insajderi.com

The gorgeous Studio City home features six bedrooms, a home theater and an elevator

Demi and Max can watch their favorite movies in a home theater.

Demi can also stay fit in a home-gym

Demi's serene master bedroom is the perfect spot to unwind with grey planked walls and wide-plank wood floors

The master also has an on-suite grey bathroom with a huge white marble shower and soaking tub

Demi is now calling an 8,5000 square-foot estate home, according to Realtor.com

With an open floor plan and indoor-outdoor living, the comfy family room with huge, white sectional begins right off the kitchen

The chef kitchen is outfitted with state-of-the-art appliances and sleek finishes

There's also a colossal walk-in closet fit for a music star with plenty of space for Demi to store her hit-making fashions

The bride-to-be will soon be able to host intimate dinner parts in the glamorous dining room with an eight-seat marble and gold table