Britney Spears publikon momentin kur theu këmbën

Britney Spears publikon momentin kur theu këmbën

Britney Spears, ndau në rrjet pamje nga incidenti i saj i fundit kur theu këmbën madje dëgjohet edhe zhurma.

Në video Spears shfaqet e veshur sportive me pantallona të shkurtra të zeza dhe një crop top.
“Unë kam 6 muaj që nuk kam kërcyer!!!! Dhe po….E di që jam këmbëzbathur…mos qeshni se e zotëroj më mirë skenën kështu!!!! PS, ju mund të dëgjoni kur kam thyer këmbën këtu???…më falni është pak e zhurmshme.