Brooklyn Beckham dhe Nicola Peltz festojnë përvjetorin  e parë me foto nga vaska

Brooklyn Beckham dhe Nicola Peltz festojnë përvjetorin  e parë me foto nga vaska

Brooklyn Beckham dhe gruaja e ardhshme Nicola Peltz duken më të dashuruar se kurrë ndërsa festuan përvjetorin e tyre një vjeçar.

Ata morën kohë nga planifikimi i dasmës së tyre për të kërcyer në vaskë së bashku.

Ata pozuan për disa fotografi shumë romantike mes fluskave të sapunit ndërsa Brooklyn i dha një puthje të madhe të fejuarës së tij  dhe më vonë hodhi të dhëna të mëdha për bebe.

Trashëgimtarja amerikane, 25, fitoi zemrën e Davidit dhe Victoria më të madh në çast  dhe ata u fejuan më pak se tetë muaj më vonë.

Tani ata po planifikojnë një ditë të madhe kur të hiqen kufizimet aktuale të Covid.

Duke postuar të njëjtat sfotografi në faqet e tyre në Instagram, Brooklyn shkroi: “Gëzuar 1 vjetorin dashuri!”.

“Unë jam personi më me fat që të kam pranë meje x mezi pres të plakem me ty dhe të krijoj një familje me tyxx të dua shumë”./Insajderi.com