Brooklyn Beckham dhe Nicola Peltz nënshkruajnë marrëveshje paramartesore për të mbrojtur pasurinë e trashëguar

Brooklyn Beckham dhe Nicola Peltz nënshkruajnë marrëveshje paramartesore për të mbrojtur pasurinë e trashëguar

Brooklyn Beckham dhe e fejuara Nicola Peltz thuhet se kanë përpiluar një marrëveshje para martese për të mbrojtur pasurinë e tyre pasi të martohen.

Djali 21-vjeçar i ish-kapitenit të Anglisë David Beckham do të martohet me të fejuarën e tij 25-vjeçare, e cila është trashëgimtare e një pasurie marramendëse.

Beckhams mendohet të jenë me vlerë 335 milion £ dhe çifti thuhet se kanë arritur një marrëveshje për të lënë martesën “me ato që ata vendosin në të” nëse ndahen.

Me martesën e tyre që mendohet të planifikohet për vitin e ardhshëm, ata kanë ndërmarrë këtë ‘hap praktik’ në mënyrë që të mos ketë debate rreth parave nëse lidhja e tyre nuk funksionon.

Një burim i tha The Sun: “Marrëveshjet paramartesore mund të mos duken veçanërisht romantike, por në SH.B.A. ata janë tepër të zakonshëm dhe familja e Nicola të gjithë kanë marrëveshje në rregull me partnerët e tyre”.

“Vendimi i Brooklyn dhe Nicola për t’u bërë legal ishte plotësisht i ndërsjellë”./Insajderi.com

Mirror