Bruno reagon ‘ashpër’ pasi zbulon që Mikela flet në telefon me ish të fejuarin

Bruno reagon ‘ashpër’ pasi zbulon që Mikela flet në telefon me ish të fejuarin

Emisioni shumë i dashur për publikun “Për’puthen” tashmë ka filluar, shkruan Insajderi.com

Tashmë që në javën e parë kanë filluar takimet e parë, ku ai i fundit ishte në mes të Brunos dhe Mikelës.

Sipas dyshes takimi ka shkuar shumë mirë, por një fjalë e Brunos në emision bëri që Mikela të reagoje shumë keq.

Ai kishte pyetur Mikelën që a do të pranonte të shkonte në takim të parë në shtrat dhe përgjigjja e Mikelës ishte që jo dhe pyeti atë së nga e nxori këtë.

Bruno tha që kjo ishte vetëm një thënie dhe kjo ngjalli  debat të ashpër në studio, ku për një moment ai tha që nuk i pëlqen ideja që Mikela flet më ish të fejuarin në telefon.

“ Kam folur vetëm ditën e parë dhe me ka thënë inshallah del e para”, ka deklaruar ajo./Insajderi.com