Burri i aktorës së ndjerë më në fund thyen heshtjen rreth vdekjes së saj

Burri i aktorës së ndjerë më në fund thyen heshtjen rreth vdekjes së saj

Burri i Naya Riviera’s, përmes llogarisë së tij në Instagram ka ndarë dëshprimin e tij lidhur me vdekjen tragjike të aktores.

Ryan ka postuar një foto të aktores së ndjerë, ku shihet ajo dhe i biri duke u përqafuar në plazh.

“Kjo është e padrejtë… Nuk kam fjalë për të përshkruar zbrazëtinë që ke lënë në zemrat e të gjithëve,” ka thën Ryan.

“Nuk mund të besoj që kjo është jeta ime tani. Nuk e di nëse do të mund ta besoj ndonjëherë. Ti ishe aty. Ne ishim në plazh me Josey-in pak ditë më parë. Jeta është e padrejtë.”

Ryan dhe Naya ishin ndarë para disa kohe, por ishin shumë të afërt me njëri tjetrin./Insajderi.com