Butrint Imeri i tregon Zhegrovës si luhet futbolli

Butrint Imeri i tregon Zhegrovës si luhet futbolli

Butrint Imeri është ndër këngëtarët e rinj më të kërkuar të momentit në vend,  këtë verë ishte mjaft aktiv më projekte të shumta.

Butrinti ka postuar një video në Instagramin e tij, ku shihet në shoqërinë e futbollistit të njohur kosovar Edon Zhegrova.

Butrinti dhe Edoni kanë improvizuar një skene duke provuar se kush është më i mirë me top.

Në video Butrinti shkruan ” I kallxova qysh luhet”.

View this post on Instagram

I kallxova qysh luhet @edonzhegrova10 ?⚽️

A post shared by BUTRINT IMERI (@butrint_official) on