Butrint Imeri ia dhuron unazën një vajze

Butrint Imeri ia dhuron unazën një vajze

Këngëtari Butrint Imeri ka bërë një gjest interesant në një koncert që ka mbajtur kohëve të fundit

Butrint Imeri është njëri prej këngëtarëve më aktiv në Kosovë.

Vetëm sivjet ai ka lansuar një këngë hit me Majk nga BabaStars, derisa ka paralajmëruar se ka edhe disa projekte të tjera.

Por, krahas projekteve ai është shumë i angazhuar me koncerte.

I tillë është koncerti i fundit ku gjatë koncertit, Butrinti është ndalur dhe i ka dhuruar një unazë, si duket një vajze me emrin Erza.

View this post on Instagram

?

A post shared by '96 (@96mgmt) on