Butrint Imeri këngë me artistin zviceran

Butrint Imeri këngë me artistin zviceran

Me siguri hiti “Hajt hajt” i Butrint Imerit ka qenë refreni i ditëve tuaja që prej muajit qershor dhe ju ka shoqëruar në makinë, në plazh apo diskotekë. Pas suksesit të këngës së publikuar muajin e kaluar, Butrint Imeri po përgatit një projekt të ri, për të cilin jemi të bindur se do të kthehet gjithashtu në hit.

Reperi po bashkëpunon me artistin zviceran Nemo dhe një pjesë të këngës e ka ndarë me ndjekësit e tij në Instagram.

“Ça po don Porsche, Bentley, Maybach zemer, ça, ça, ça? “, shkruan Butrinti krahas videos, duke zbuluar pak nga teksti i këngës.