Capital T dhe Kidda në bashkëpunim, publikohet një skenë e klipit

Capital T dhe Kidda në bashkëpunim, publikohet një skenë e klipit

Artistët e njohur , Capital T dhe Kidda, kanë nisur punën për bashkëpunimin muzikor.

Dyshja përmes një postimi në Instagram kanë bërë të ditur se kanë filluar xhirimet e klipit të ri dhe se shumë shpejt do të prezantohet para publikut.

Projekti do të jetë ritmik dhe gati për sezonin veror, njofton Insajderi.

Ky është bashkëpunimi i tyre i parë që duke ditur suksesin e dyshes “kënga e tyre pritet të jetë një nga hitet e kësaj vere”.

Capital T, se fundi ka publikuar këngën “Rrushe” e cila është e shoqëruar edhe me videoklip.

Ndërsa, në anën tjetër kënga e fundit e Kiddës mbetet “Pale” që e solli rreth dy muaj më parë./Insajderi.com