Capital T nis pushimet në Kolumbi – gjen një mesazh të këndshëm në dhomën e hotelit

Capital T nis pushimet në Kolumbi – gjen një mesazh të këndshëm në dhomën e hotelit
Burimi i fotografisë: SS: CapitalT/Instagram

Në tetor të vitit 2020, Capital T publikoi albumin e tij të katërt në studio me titullin “Skulpturë”, ndërsa prurja e fundit muzikore është në nëntor kur artisti publikoi këngën “Fjaltë e nanës”, e cila u shoqërua me videoklip, njofton Insajderi.

Para se të nisë 2021-tën me prurje të reja muzikore, Capital T vendosi të ik për pushime – destinacioni: Kolumbi.

Së fundmi, ai ka publikuar një fotografi, e shkrepur në momentin që ai shkeli të tokën kolumbiane, saktësisht në ishullin Tierra Bomba.

“Jeta është e mbushur me surpriza, disa të mira, disa jo shumë të mira”, përshkruan ai postimin e tij.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Capital T (@truekapo)

Ndërsa në Instastory, ai ka ndarë disa videoi duke na prezantuar me bukurinë e vendit që po viziton.

Deti i kristaltë, qiell i hapur, diell i ngrohtë dhe gjithçka të bukur që ky ishull në brigjet e Kartagjenës së Indisë, ka për të ofruar.

Në një video tjetër, Capital T na tregon edhe pamje brenda dhomës së tij të hotelit, që e priti me një mesazh shumë të këndshëm për Shën Valentin. Në shtratin e tij me çarçafë të bardhë shkruhet “Urime Shën Valentini” dhe ne vetëm shpresojmë që artisti nuk po e kalon i vetëm. /Insajderi.com