Capital T pranon dhuratë të veçantë nga fansat

Capital T pranon dhuratë të veçantë nga fansat

Capital T në rrjete sociale tregoi dhuratën e veçantë që ia bëri dikush nga fansat.
Capital T ka ndarë me ndjekësit një fotografi në llogarinë e tij në Instagram, ku tregon se mori dhuratë një kapele, shkruan lajmi.net.

Bashkë me kapelen, fansja ia la edhe një letër ku shkroi “Num është dhuratë perfekte, por kam vendosur krejt dashurinë time në të”.

Reperi postoi një foto të saj dhe ia shtoi fjalët “Është më shumë se perfekte”.

Për ndryshe, projekti i fundit nga Capital T është “200 ditë”, këngë kjo e ripërpunuar më bashkëpunim me TNT.