Capital T takohet me të parin e Tiranës për koncertin që do ta mbajë së shpejti

Capital T takohet me të parin e Tiranës për koncertin që do ta mbajë së shpejti

Kanë mbetur edhe pak ditë për koncertin e këngëtarit kosovar në Tiranëm shkruan Insajderi.

Capital T ka thënë se ky koncert është i ëndërrave të tij dhe se fansat nuk kanë parë asnjëherë më parë një koncert të këtij niveli.

‘Time Capsule’, është titulluar koncerti, rreth të cilit Capital T është takuar sot me Kryetarin e Bashkësisë së Tiranës, Erjon Veliaj.

“Miremengjes nga Bashkia e Tiranes, faleminderit Kryetar Erion Veliaj per suportin e madh ne projektin tone TIME CAPSULE i cili do te ndodh pas disa ditesh ne sheshin Nene Tereza. Shihemi me 19.09.19” ka shkruar reperi.

Ai ka falënderuar Kryetarin për mbështetjen që i ka dhënë për këtë projekt.