Capital T tregon muskujt nga palestra: “Rutina e fundjavës”

Capital T tregon muskujt nga palestra: “Rutina e fundjavës”

Reperi Capital T kohë pas kohe publikon imazhe në palestër, me të cilat tregon se një kohë të madhe e kalon në atë vend.

 Së fundi, ai postoi një fotografi, ku shfaqet i zhveshur në pjesën e sipërme dhe tregon trupin e formësuar.

” 🦍 kesh tu menu a ju intereson rutina qe e boj vikendeve me postu me ni video t’shkurt, osht zakonisht ushtrimet bazike edhe per krejt pjeset e trupit 💪🏻💪🏻💪🏻”, ka shkruar ai.

Për ndryshe, “Akull” titullohet kënga e fundit nga Capital T, e cila po pritet mirë në publik.