Capital T uron Festën e Bajramit

Capital T uron Festën e Bajramit

Reperi i njohur Trim Ademi, emri artistik i të cilit është Capital T, është mjaft aktiv në rrjete sociale.

Ai ka publikuar një foto në formatin bardh e zi duke mbajtur duart lart teksa edhe i bashkangjiti një shkrim urues për të gjithë ata që festojnë Bajramin.

Trimi u uroi besimtarëve shëndet dhe mbarësi në familjet e tyre.

“Te gjith besimtareve te besimit Islam ju uroj festen e Kurban Bajramit, shendet e mbaresi ne familjet tuaja”, shkroi ai./Insajderi.com