Cardi B festoon Halloween duke u shëndrruar në Medusën

Cardi B festoon Halloween duke u shëndrruar në Medusën

Cardi B i la fansat e saj të habitur pasi u transformua në krijesën mitologjike greke Medusa për Halloween.

Fituesja e Grammy shënoi sezonin drithërues duke veshur një kostum mahnitës të artë Medusa dhe ndau një pamje të veshjes në Instagram.

Veshja e 28-vjeçares ishte e përbërë nga sytjena të veshura me ar nga Laurel DeWitt e cila i vuri theksin formave të saj, dhe një bisht i gjatë, rrathë qafe dhe rrip në formë të shkronjës V.

Cardi u fut në një bisht me gjarpëri të gjatë , krijuar nga Baba Jagne, ndërsa ajo pozonte në një dhomë të kuqe e cila kishte një pjatë ari që zbukuronte murin e saj.

Bomba përfundoi pamjen e saj mitologjike duke thurur flokët e saj të errët rreth gjarpërinjve me ar të zbukuruar./Insajderi.com

Mirror