Cardi B rikthehet në Instagram duke postuar aksidentalisht një foto nudo

Cardi B rikthehet në Instagram duke postuar aksidentalisht një foto nudo

Cardi B është kthyer në Instagram për të zbuluar se po vazhdon festimin e ditëlindjes pasi postoi aksidentalisht një foto nudo të saj në Instagram Stories.

Natën e kaluar, reperja e hitit WAP shtangu ndjekësit e saj të mediave sociale duke shpërndarë një fotografi të saj ku shikonte në kamera ndërsa gjinjtë e saj ishin të zbuluar – para se fotografia të hiqej me shpejtësi.

Incidenti erdhi në mes të festimeve të 28-vjetorit të Cardi-t, ndërsa ajo kaloi netët e fundit duke jetuar në Las Vegas me një grup miqsh, përfshirë burrin e ish burrrin e saj, Offset.

Pasi postoi gabimisht nudo-n, Cardi u tha fansave se ajo do të shkonte në “festë dhe madje as nuk do ta mendonte atë që i ndodhi” dhe i qëndroi besnik asaj që tha ndërsa filmoi veten të veshur në mënyrë elegante dhe të dilte edhe një herë me ish partnerin e saj./Insajderi,com

Burimi: Mirror