Cardi B zbulon shtatzëninë e dytë

Cardi B zbulon shtatzëninë e dytë

Reperja e njohur, Cardi B është shtatzënë me fëmijën e saj të dytë!

Reperja tregoi goditjen e foshnjës së saj ndërsa performonte me burrin Offset dhe grupin Migos në BET Awards të dielën, shkruajnë mediat e huaja, transmeton Insajderi.

Pas performancës, Cardi B përmes Instagramit zbuloi shtatzëninë e dytë, duke publikuar një fotografi me barkun e mbuluar me bojë të bardhë ku kishte etiketuar bashkëshotin Offset. “# 2”, mbishkroi ajo sipër postimit.

Ai e ripostoi fotografinë në Instastoryn e tij dhe shkruajti “Një tjetër bekim”./Insajderi.com