Carmen Electra tregon të fshehtat e bukurisë së saj të pamoshë

Carmen Electra tregon të fshehtat e bukurisë së saj të pamoshë

Carmen Electra ka qenë një nga bukuroshet bombarduese në pushtet të Hollyëood për më shumë se dy dekada.

Ylli mahnitës, 48, tha për Page Six Style se pamja e saj e qëndrueshme e përsosur është falë angazhimit të saj 20-vjeçar në të njëjtën rutinë të kujdesit të lëkurës, hidratimit të zellshëm dhe një shkëlqimi të brendshëm që është krejtësisht i natyrshëm, pa asnjë ndihmë nga kirurgjia plastike.

“Unë gjithmonë jam përqendruar në një largues make up hidratues, serum të acidit hialuronik dhe një krem ​​të thellë hidratues për fytyrën të mbushur plot me përbërës thelbësorë me cilësi të lartë,” na tha Electra.

Kjo edhe është arsyeja pse modelja krijoi GoGo Skincare, një linjë me tre hapa produktesh vegane dhe pa mizori, të quajtur pas këngës së albumit të saj të titulluar 1993, i cili u prodhua nga Prince./Insajderi.com

PageSix

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Carmen Electra (@carmenelectra)