Çfarë ka në çantën e Kylie Jenner? (VIDEO)

Çfarë ka në çantën e Kylie Jenner? (VIDEO)

Brenda çantës që kushton $17,000 deri në $52,000, Kylie mban një kuletë, kapëse/llastik flokësh, çamçakëza, një aparat fotografik dhe një karikues për telefon, njofton Insajderi.

Sigurisht, nuk i mungojnë as disa nga produktet e linjës së saj apo të motrave, si përshembull një parfum nga bashkëpunimi i saj me Kim-in.

Brenda Hermes-it të miliarderes nuk mungonin as produktet e make up-it, sigurisht nga linja e saj. Mesa numëroi kishte rreth 20 produkte me vete.

Ndiqni më poshtë videon e plotë. /Insajderi.com