Chrissy Teigen injekton botox në qafën e saj për të pushuar dhimbjen e kokës që i është shkaktuar prej shtëtëzanisë.

Chrissy Teigen injekton botox në qafën e saj për të pushuar dhimbjen e kokës që i është shkaktuar prej shtëtëzanisë.

Modelja Chrissy Teigen i është nënshtruar një procedure botoksi me qëllimin e vetëm për të tejkaluar dhimbjen e kokës prej shtatëzanisë.

“Mu duk interesante që muskujt e qafës mund të kishin efekt në dhimbjet e kokës. Në bëmë një kombinim të beta blocker dhe frekuencës me radio valë”.

Ajo tregon që dhimbjet e kokës ishin aq të rënda sa ajo tani “po sheh dritë më në fund”.

Ndjekësit e saj i kërkuan që të tregonte më shumë për procedurën edhe pse nuk e kishin këtë problem për shkak të shtatëzanisë.

“Botoksi që kam bërë në nofulla për shkak të shtrëngimit të dhëmbëve, më ka ndryshuar jetën”, ka përfunduar modelja./Insajderi.com

Burimi: The Sun

LOS ANGELES, CALIFORNIA – SEPTEMBER 16: Chrissy Teigen attends Netflix’s special screening of “Between Two Ferns: The Movie” on September 16, 2019 in Los Angeles, California. (Photo by Rachel Murray/Getty Images for Netflix)