Chrissy Teigen po e vuan rëndë humbjen e foshnjës

Chrissy Teigen po e vuan rëndë humbjen e foshnjës

Chrissy Teigen po njofton fansat për përjetimin e saj emocional nga humbja e shtatzënisë më herët këtë vjeshtë.

“Unë nuk po shkruaj shumë në Tëitter sepse sinqerisht jam në një moment depresioni e hidhërimi,” shkroi të mërkurën Teigen, 34 vjeç. “Por mos u shqetësoni pasi kam kaq shumë ndihmë rreth meje për t’u bërë më mirë dhe do të bëhem mirë së shpejti”.

Teigen humbi djalin që kishte pritur me burrin John Legend, 41 vjeç, në tetor.

Dyshja, të cilët e kishin quajtur foshnjën Jack, më pas bënë tatuazhe që përputheshin me emrin e tij.

Ata ngadalë u shfaqën në publik pas tragjedisë, me Legend që i kushtoi një shfaqje emocionale të “Never Break” Teigen në Billboard Music Awards në mes të muajit të kaluar./Insajderi.com

Mirror