Çifti i famshëm do të jetë së bashku në një film

Çifti i famshëm do të jetë së bashku në një film

Chrissy Teigen dhe John Legend janë një nga çiftet më argëtues të Hollywood-it dhe janë të zënë me sipërmarrje dhe rolet të reja të biznesit gjatë gjithë kohës.

Sa për sipërmarrjen e tyre të fundit? Sipas Marie Claire, dyshja do të interpretojë në filmin e animuar Netflix, “The Mitchells Vs. Machines”, i cili do të debutojë në 30 prill, njofton Insajderi.

Ndërsa çifti po qëndron i heshtur për personazhet që do të interpretojë, ata do të bashkohen me një kast të mbushur me yje, duke përfshirë Abbi Jacobson, Maya Rudolph, Eric Andre, Olivia Colman, dhe Danny McBride. /Insajderi.com