Çifti i famshëm shtyjnë datën e martesës – përsëri

Çifti i famshëm shtyjnë datën e martesës – përsëri

Këngëtarja, Katy Perry dhe i fejuari i saj aktori, Orlando Bloom kanë shtyrë dasmën e tyre për herë të dytë, shkruan Daily Mail, transmeton Insajderi.

Orlando Bloom says he plans to marry Katy Perry 'very, very soon' — but  'coronavirus might have a play in whether we put things on ice'

Në një intervistë të re, këngëtarja, 35 vjeçare, pranoi që çifti po përqendrohet në ‘lindjen e një fëmije të shëndetshëm’, ndërsa përgatiten për të mirëpritur vajzën e tyre në muajin tjetër.

Artisti dhe aktori, 43 vjeçar, u përfol se fillimisht kishin planifikuar të martoheshin dimrit të kaluar, përpara se të shtyhej ceremonia – që dyshohet se ishte vendosur të zhvillohej në Japoni – në këtë verë.

Katy i tha The Mirror: “Ju nuk mund të planifikoni më në vitin 2020 sepse ato plane gjithmonë anulohen”.

Muzikantja bëri jehonë në komentet e saj në një intervistë të fundit për Hoëard Stern, duke thënë: “Natyrisht, kjo do të ndodhë në të ardhmen, por tani për tani thjesht duam të lindim një fëmijë të shëndetshëm. Dhe kjo është ajo që po vjen tani!”

 

Në Mars, Orlando zbuloi se pandemia e coronavirus-it kishte ndikuar në planet e dasmës së çiftit./Injsaderi.com